Golfové zájezdy s CK TeeTravel - Váš golfový svět na dlani

Časté dotazy

Proč na golfový zájezd s cestovní kanceláří TeeTravel?

Nabízíme golfové zájezdy po celém světě s ohledem na Vaše požadavky a na základě našich dlouholetých zkušeností.
Snažíme se o individuální přístup k zákazníkům a skupinám.
Nabízíme golfové zájezdy s příznivým poměrem mezi kvalitou a cenou. Zážitky z golfové dovolené tak mohou být kvalitní a zároveň dostupné.
Svým klientům jsme během jejich dovolené nablízku, proto nás mohou kdykoli kontaktovat s jakoukoli prosbou či případným problémem, který se budeme snažit vyřešit vždy směrem ke spokojenosti našeho klienta.
Nenabízíme kvantitu, ale výběr z toho co známe z vlastních zkušeností, stále máme na zřeteli nabídnout klientům kvalitní golfové vyžití a zájezdy za nejlepší možné ceny.

Jsou zájezdy pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře?

Ano, naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb. Platné osvědčení o pojištění můžete najít na našich stránkách.

Jak zakoupím golfový zájezd cestovní kanceláře TeeTravel?

Nejjednodušším způsobem je zakoupení zájezdu prostřednictvím webových stránek www.teetravel.cz dle nabídky zájezdů, telefonního či e-mailového kontaktu.
Po předchozí dohodě je možné golfový zájezd objednat v sídle naší cestovní kanceláře zároveň s podpisem smlouvy o zájezdu.

Je možné zkrátit nebo prodloužit délku zájezdu?

Ve většině případů lze délku pobytu libovolně zkrátit či prodloužit. Stejně tak je možné změnit složení golfových hřišť či upravit počet her v rámci jednotlivých balíčků. Neváhejte kontaktovat naše reprezentanty ohledně vybraného zájezdu a případné úpravy dle Vašich požadavků.

Jak získám a vyplním smlouvu o zájezdu?

Cestovní smlouvu Vám zašleme na základě Vaší elektronické rezervace zájezdu na webových stránkách www.teetravel.cz
Cestovní smlouvu naleznete v elektronické podobě na webových stránkách www.teetravel.cz v záložce Dokumenty CK. Tuto cestovní smlouvu můžete ve Vašem počítači vyplnit základními údaji (jména osob, termín, upřesnění zájezdu atd.) a můžete nám ji zaslat e-mailem (fotokopie/scan) nebo si cestovní smlouvu můžete vytisknout, vyplnit písemně a zaslat do sídla naší cestovní kanceláře poštou na adresu uvedenou v našich kontaktech.
Cestovní smlouvu zkontrolujeme a popřípadě doplníme a zašleme Vám ji potvrzenou e-mailem, faxem či poštou.
Cestovní smlouvu můžeme vyplnit společně v sídle naší cestovní kanceláře při Vaší osobní návštěvě.
Cestovní smlouvu Vám zašleme na Vaše telefonické či e-mailové vyžádání. Cestovní smlouvu Vám zašleme poštou či e-mailem k podpisu a vy nám ji pošlete podepsanou zpět na adresu naší cestovní kanceláře uvedenou v kontaktech.

Jakým způsobem můžu zaplatit objednaný zájezd?

Cestovní smlouvu Vám zašleme na základě Vaší elektronické rezervace zájezdu na webových stránkách www.teetravel.cz
Naše zájezdy je možno platit pouze bezhotovostně a to na účet cestovní kanceláře uvedený ve smlouvě o zájezdu, případně uvedený na našich webových stránkách www.teetravel.cz a to formou zálohy, případně platby celého zájezdu dle našich Obchodních podmínek.

Jsou letištní transfery v místě pobytu zahrnuty v ceně zájezdu?

Pokud není výslovně zmíněno v detailu zájezdu, nejsou transfery v místě pobytu zahrnuty v ceně. Ve většině golfových destinací Vám můžeme zajistit transfer v místě pobytu dle Vašich požadavků.

Je letenka zahrnuta v ceně zájezdu?

Vzhledem k faktu, že v dnešní době již málokterá CK může v oblasti letenek cenově konkurovat letenkovým agregátorům, je většina našich zájezdů nabízena bez dopravy do místa pobytu. Pokud přesto potřebujete asistenci při výběru a zajištění letenky, neváhejte kontaktovat naše reprezentanty, ochotně Vám pomohou se zajištěním letenky.

Je v ceně zájezdu zahrnuto zapůjčení buggy nebo vozíku?

Pokud není výslovně zmíněno v detailu zájezdu, buggy ani vozík nejsou v ceně, nicméně vozíky jsou k zapůjčení na všech námi nabízených golfových hřištích, buggy na většině z nich. Jejich zapůjčení můžete kdykoli konzultovat s našimi reprezentanty.

Kde mohu získat další informace k zájezdům CK TeeTravel?

Pokud jste nenalezli Vámi požadované informace na našich webových stránkách, kontaktujte prosím naše reprezentanty, kteří Vám všechny Vaše dotazy rádi zodpovědí a pomohou při výběru Vaší golfové dovolené.