Torremirona Golf Club - Španělsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Torremirona Golf Club

Španělsko • Costa Brava
  • Torremirona Golf Club -

  • Torremirona Golf Club -

  • Torremirona Golf Club -

  • Torremirona Golf Club -

  • Torremirona Golf Club -

  • Torremirona Golf Club -

  • Torremirona Golf Club -

Popis

Mistrovské osmnáctijamkové hřiště Torremirona Golf Club je součástí stejnojmenného resortu a nachází se ve zvlněné krajině v srdci oblasti Costa Brava, nedaleko městečka Figueres. Hřiště je charakteristické dvěma odlišnými devítkami, kdy první a zároveň náročnější je definována několika vodními překážkami, užšími a zvlněnými fairwayemi. Druhá devítka je přívětivější se širšími fairwayemi a prostornými greeny a hřiště je tak hratelné i pro rekreační golfisty. Nádherné výhledy na pyrenejské pohoří jsou pak odměnou i pro hráče, kterým se na hřišti zrovna příliš nedaří. Součástí hřiště je útulná klubovna s restaurací a barem, golfový obchod, driving range, cvičné greeny a golfová škola.

Poloha

Golfové zájezdy

Chcete si zahrát na tomto hřišti? Vyberte si z golfových zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří:

TorreMirona Relais Hotel Golf & Spa

TorreMirona Relais Hotel Golf & Spa

Španělsko • Costa Brava

Golfový resort TorreMirona Relais Hotel Golf & Spa leží v srdci oblíbené destinace Costa Brava, cca 45 minut jízdy od mezinárodního letiště Girona. Hosté mají možnost ubytování v jednom ze 48 dvoulůžkových pokojů nebo 72 apartmánů. Hostům…

od

6 785 Kč

Zobrazit
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.