Lignano Golf Club - Itálie - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Lignano Golf Club

Itálie • Lignano
  • Lignano Golf Club -

  • Lignano Golf Club -

  • Lignano Golf Club -

  • Lignano Golf Club -

  • Lignano Golf Club -

  • Lignano Golf Club -

Popis

Tato osmnáctka od italského architekta Marca Corozeho leží mezi ústím řeky Tagliamento a lagunou Marano, nedaleko Benátek a Terstu. Díky několika turnajům ze série Ladies European Tour si hřiště vybudovalo slušné mistrovské renomé a může tak pohostit nejen rekreační hráče, ale i hráče vyšší výkonnostní kategorie. Lehce zvlněné fairwaye se táhnou borovým hájem, bunkery bývají obvykle velkou výzvou a cestu po hřišti Vám zpestří i několik jezírek. I tak si zde méně zkušení hráči mohou hru výborně užít. Návštěvníkům jsou dále k dispozici tréninkovým hřištěm, drivingem, cvičnými greeny a samozřejmě klubovna s restaurací, barem a terasou s výhledy na green 18. jamky a cvičnou plochu.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.