Guadalhorce Golf Club - Španělsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Guadalhorce Golf Club

Španělsko • Malaga
  • Guadalhorce Golf Club -

  • Guadalhorce Golf Club -

  • Guadalhorce Golf Club -

  • Guadalhorce Golf Club -

  • Guadalhorce Golf Club -

  • Guadalhorce Golf Club -

  • Guadalhorce Golf Club -

Popis

Tato mistrovská osmnáctka navržena Kosti Kuronenem a otevřena byla v roce 1990. V roce 2009 změnil její design klubový člen a hvězda European Tour - Miguel Angel Jimenez. Hřiště je po celý rok udržováno v perfektní kondici a pravidelně hostí několik regionálních turnajů. Zvlněné fairwaye a vyvýšené greeny dělají z tohoto hřiště jedno z těch těžších. Na druhé devítce si také hráči užijí dostatečné množství vodních překážek. Guadalhorce je tak výzvou i pro zkušené golfisty. Součástí hřiště je klubovna s restaurací a barem, golfový obchod a rozhlehlé cvičné plochy s driving range.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.