Chervò Golf San Vigilio - Itálie - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Chervò Golf San Vigilio

Itálie • Lago di Garda
  • Chervò Golf San Vigilio -

  • Chervò Golf San Vigilio -

  • Chervò Golf San Vigilio -

  • Chervò Golf San Vigilio -

  • Chervò Golf San Vigilio -

  • Chervò Golf San Vigilio -

Popis

Relativně mladé mistrovské golfové hřiště, navržené německým architektem Kurtem Rossknechtem a vybudované v roce 2009. Nachází se nedaleko známého jezera Lago di Garda, uprostřed nádherné krajiny s rozmanitou vegetací a v prostředí s bohatou historií. Všech 27 jamek je citlivě umístěno do lehce kopcovitého terénu a je rozděleno na tři devítky - Benaco, San Martino a Solferino. Nejdelší a technicky zaměřená devítka Benaco (3107m) vyžaduje od hráčů přesnou hru a díky chytře umístěným překážkám je třeba přemýšlet nad každou Vaší ranou. I na druhé nejdelší devítce Solferino (2964m) najdou hráči vodní překážky hned na pěti jamkách. Třetí devítka San Martino (2846m) prověří Vaší hru z bunkerů, nicméně jí lze považovat za tu nejjednodušší. Relativně široké fairwaye dělají toto hřiště hratelné i pro rekreační golfisty s vyššími handicapy. Ultramoderní klubovna, ze které se naskýtá nádherný výhled na hřiště a okolí, získala 1. cenu jako nejkrásnější golfová klubovna v Itálii. Součástí klubovny je restaurace s barem, obchod s golfovým vybavením, driving range, cvičné greeny a golfová akademie s dalšími 9 tříparovými jamkami.

Poloha

Golfové zájezdy

Chcete si zahrát na tomto hřišti? Vyberte si z golfových zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří:

Chervò Golf Hotel Spa San Vigilio

Chervò Golf Hotel Spa San Vigilio

Itálie • Lago di Garda

Stylový golfový resort Chervo Golf Hotel Spa & Resort San Vigilio se nachází nedaleko známého jezera Lago di Garda, necelou půlhodinu jízdy od Verony. Bývalé opatství z 12. století bylo přebudováno na moderní a zároveň stylový golfový resort…

od

8 705 Kč

Zobrazit
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.