Amarilla Golf - Tenerife - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Amarilla Golf

Tenerife • Santa Cruz de Tenerife
  • Amarilla Golf -

  • Amarilla Golf -

  • Amarilla Golf -

  • Amarilla Golf -

  • Amarilla Golf -

  • Amarilla Golf -

  • Amarilla Golf -

Popis

Amarilla Golf se nachází na jižním pobřeži Tenerife na pobřeží Atlantického oceánu. Hřiště bylo otevřeno v roce 1989 na místě původní rozlehlé banánovníkové plantáže. Autorem je architekt Donald Steel, který skvěle využil rozeklaného pobřeží Atlantiku a do areálu zakomponoval i část oceánu. Nejpozoruhodnější jamkou hřiště je jistě jamka č. 5., kde je k zasažení fairwaye je zapotřebí přesný odpal přes moře. Mírně zvlněný terén a dobře udržované greeny dělají hřiště náročným, leč přesto velmi příjemným místem, kam se golfisté rádi vrací. Amarilla Golf je výzvou pro hráče vyšší výkonnostní kategorie, ale zároveň je i atraktivní pro rekreační golfisty. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, driving range s cvičnými plochami a golfový obchod.

Poloha

Golfové zájezdy

Chcete si zahrát na tomto hřišti? Vyberte si z golfových zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří:

Vincci Tenerife Golf

Vincci Tenerife Golf

Tenerife • Los Abrigos

Hotel Vincci Tenerife Golf se nachází 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Tenerife Sur (Reina Sofia) a v těsné blízkosti golfového hřiště Golf del Sur. V roce 2006 byl hotel celkově zrekonstruován. Hostům je k dispozici vstupní hala s…

od

14 938 Kč

Zobrazit
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.