Alcaidesa Golf - Španělsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Alcaidesa Golf

Španělsko • Costa del Sol
  • Alcaidesa Links Course -

  • Alcaidesa Links Course -

  • Alcaidesa Links Course -

  • Alcaidesa Links Course -

  • Alcaidesa Heathland Course -

  • Alcaidesa Heathland Course -

  • Alcaidesa Heathland Course -

  • Alcaidesa Heathland Course -

  • Alcaidesa Heathland Course -

Popis

Golfový resort tvoří dvě osmnáctijamkové hřiště Alcaidesa Links a Alcaidesa Heathland, nacházející se nedaleko Gibraltaru.

Alcaidesa Links

Hřiště Alcaidesa Links, navržené architekty Petrem Allisem a Clivem Clarkem nabízí nádherné výhledy na Gibraltar. Za dobrého počasí mohou hráči dohlédnout až na severní pobřeží Maroka, či na africké pohoří Atlas. Hřiště prošlo během své éry několika rekonstrukcemi a úpravami a stalo se jedním z nejoblíbenějších hřišt této oblasti. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny s dostatečně širokými fairwayemi, což ocení i hráči s vyššími handicapy. První čtyři jamky míří k pobřeží, dalších deset jamek se hraje podél Středozemního moře a zbytek kola se hráči vrací vnitrozemím zpět ke klubovně.

Alcaidesa Heathland

Hřiště Alcaidesa Heathland bylo navrženo v roce 2007 architektem Davem Thomasem. Opět se jedná o hřiště zasazené do lehce zvlněné krajiny se širokými a otevřenými fairwayemi, což opět ocení zejména hráči nižší výkonostní kategorie. Většinu jamek tvoří tří a čtyř pary, vyjma pětiparové dvojky a třináctky. Během hry se hráčům naskytnou nádherné výhledy nejen na Středozemní moře, ale i na zdejší ikonu - park Sierra Nevada.

V přilehlém klubu naleznou hráči restauraci nabízející vynikající místní pokrmy, nádhernou terasu, golfový obchod,  driving range a putting green.

Poloha

Golfové zájezdy

Chcete si zahrát na tomto hřišti? Vyberte si z golfových zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří:

Vista Real Alcaidesa

Vista Real Alcaidesa

Španělsko • Costa del Sol

Nově postavené apartmány hotelového typu se nacházejí v oblasti Alcaidesa a jsou součástí golfového resortu Alcaidesa Links Golf. V komplexu se nachází celkem 44 prostorných apartmánů s jednou či dvěma ložnicemi, bar, kde se servírují…

od

9 074 Kč

Zobrazit
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.